vinterhead2

Artikkelvisninger
512297

Idemyldringsprosjektet ruller videre. Følg med under"AKTUELT OG MAGASIN"

På allmøtet på varmestova den 20. oktober var det enighet om at ressursgruppa skulle ha et nytt møte innen 1. desember og at nytt allmøte skulle avholdes siste lørdag i vinterferien.

Å få samlet alle igjen skulle vise seg å være noe besværlig. To ganger ble møte satt, men begge måtte avlyses grunnet oppståtte omstendigheter. Deretter ble det såpass kort tid før julehøgtiden at man valgte å kommme tilbake til dette etter nyttår.

 

P8161612

Det er denne gruppa travle aktører som har vært vanskelig å samle.         

Fra venstre:

Bernard Udal Olsen, Tor Einar Torjesen, Tor Åge B. Eikerapen (konsulent), Ole Tommy Egenes, Gunvor Ljosland, Mikael Schlezinger og Salve Ljosland (fotograf).

Fra møte 16. august.

 

Nå er det enighet om å møtes den 24. januar for å konstituere gruppa og å drøfte veien videre. Det er enighet om at det ikke skal være noe tidspress - vi må sikre en jevn framdrift uten at noen behøver å slite seg ut.

Forhåpentligvis skal vi klare å avvikle allmøtet som bestemt. I mellomtiden må vi klare å reise temaene for dette slik at det tjener en hensikt. Det var såpass positive signaler fra forrige møte at vi bør makte å gripe tak i noe av dette og drive det framover.

Et av spørsmålene som vil bli reist på gruppemøtet er om det er fornuftig å utvide gruppa slik at den får en bredere representasjon. Vi tar gjerne imot forslag og henvendelser på dette.

face-plakat

Våre anbefalte leverandører:

Lavvologo hvit25092013

Utleielavvoer fra lavvo-sør 

 

terrengtransport

 

HYTTELEVERANDØREN 

Eikås hytte og hus logo

 

 lundsneve

 

  Eikenhytter-logo-200x100 2 

 

 Tor Fasseland logo

 _____________________________

 

  landskapsentreprenorene

 HytteHageservice

_____Hytte- & Hageservice_____

Bjønnåslia

Hyttefeltet på østsida. 

_____________________________

Dialekttempen for Ljosland 

 Dialekttampen

 _____________________________

  FA Egeland

_____________________________

 

 thorsland elektro

_____________________________

Skinnsalg

P3209062

__________________

Løypeinfo: skisporet.no  

_____________________________

Hva skjer på

minne-logo-250x74

_____________________

 Treprodukter

logo 1

_____________________

Finn din tur  

DNT Sør

 

________________________________

 

Lefser, flatbrød o.a.  
Tørr bjørkeved  
Avgifter og gebyrer  
   
   


AVSTANDER til Ljosland 
Oslo 385 km
Arendal 195 km
Kristiansand 114 km
Mandal 102 km
Stavanger 229 km 

Del denne siden

Del på Facebook Del på Twitter Del på LinkedIn Del på MySpace

Webløsning ©2012-15 av Salit